vit skugga

Kontakt

VD   Ekonomiansvarig/Controller   Sälj Marknadskoordinator
Daniel Magnusson
044-780 61 02
070-796 30 22
daniel.magnusson@coopbageri.se
 

Annika Melin
044-780 61 17
073-355174
annika.melin@coopbageri.se   

 
Caroline Embring

044-780 61 09

caroline.embring@coopbageri.se 

       
Produktionsledare, bageri & konditori   Produktionsledare, expedition & paketering   Kvalitétsansvarig, Reklamationer & Provbagare,
Mikael Stridh
044-780 61 15
mikael.stridh@coopbageri.se
  Daniel Gunnarsson
076-861 91 14
daniel.gunnarsson@coopbageri.se
  Linus Henriksson

044-780 61 10

linus.henriksson@coopbageri.se


         
Säljchef   Säljare    Säljare

Daniel Holmqvist
0768-829199
daniel.holmqvist@coopbageri.se 

  Leif Larsson
0706-66 48 36
leif.larsson@coopbageri.se
  Jan Engqvist
0733-34 19 67
jan.engqvist@coopbageri.se
         

Säljsupport

       
Britt-Inger Stedt
044-780 61 07
bitte.stedt@coopbageri.se
     
         
Ekonomi        
Nina Brundin
0470-315 08
nina.brundin@coopbageri.se
       

 

Vårt sortiment!

Ljust, mörkt och vitt matbröd, frukostbröd, korv- och hamburgerbröd, kaffebröd, bakelser, tårtor, förbakat, nyckelhålsmärkt. Via länken nedan kan du beställa våra tårtor för avhämtning i utvalda butiker.
festbutiken.nu


Detta gör vi!

Tillverkning av konditori- & bageriprodukter, med naturliga råvaror, gediget hantverkskunnande och hög service!