vit skugga

Kontakt

VD   Platschef  
Krister Magnusson
0470-315 35
krister.magnusson@sydostbagarn.se
 

Annika Melin
044-780 61 17
annika.melin@sydostbagarn.se

 
       
Produktionchef   Kvalitétsansvarig, Reklamationer & Provbagare  
Mikael Stridh
044-780 61 15
mikael.stridh@sydostbagarn.se
 Linus Henriksson

044-780 61 10

linus.henriksson@sydostbagarn.se

 
         
Säljchef   Säljare    

Daniel Holmqvist
0768-829199
daniel.holmqvist@
sydostbagarn.se 

  Jan Engqvist
0733-34 19 67
jan.engqvist@sydostbagarn.se


         

Sälj Marknadskoordinator 

   Säljsupport    
Caroline Embring
044-780 61 09
caroline.embring@sydostbagarn.se
  Yvette Lindell
044-780 61 07
yvette.lindell@sydostbagarn.se
   
         
Ekonomi        
Nina Brundin
0470-315 08
nina.brundin@coopbageri.se
       

 

Vårt sortiment!

Ljust, mörkt och vitt matbröd, frukostbröd, korv- och hamburgerbröd, kaffebröd, bakelser, tårtor, förbakat, nyckelhålsmärkt. Via länken nedan kan du beställa våra tårtor för avhämtning i utvalda butiker.
festbutiken.nu


Detta gör vi!

Tillverkning av konditori- & bageriprodukter, med naturliga råvaror, gediget hantverkskunnande och hög service!