vit skugga

Kontakt

VD   Ekonomiansvarig/Controller   Sälj Marknadskoordinator
Daniel Magnusson
044-780 61 02
070-796 30 22
daniel.magnusson@sydostbagarn.se
 

Annika Melin
044-780 61 17
073-355174
annika.melin@sydostbagarn.se

 
Caroline Embring

044-780 61 09

caroline.embring@sydostbagarn.se

       
Produktionsledare, bageri & konditori   Produktionsledare, expedition & paketering   Kvalitétsansvarig, Reklamationer & Provbagare,
Mikael Stridh
044-780 61 15
mikael.stridh@sydostbagarn.se
  Daniel Gunnarsson
076-861 91 14
daniel.gunnarsson@sydostbagarn.se 
  Linus Henriksson

044-780 61 10

linus.henriksson@sydostbagarn.se

         
Säljchef   Säljare    Säljsupport

Daniel Holmqvist
0768-829199
daniel.holmqvist@
sydostbagarn.se 

  Jan Engqvist
0733-34 19 67
jan.engqvist@sydostbagarn.se

Yvette Lindell
044-780 61 07
yvette.lindell@sydostbagarn.se
         


       

     
         
Ekonomi        
Nina Brundin
0470-315 08
nina.brundin@coopbageri.se
       

 

Vårt sortiment!

Ljust, mörkt och vitt matbröd, frukostbröd, korv- och hamburgerbröd, kaffebröd, bakelser, tårtor, förbakat, nyckelhålsmärkt. Via länken nedan kan du beställa våra tårtor för avhämtning i utvalda butiker.
festbutiken.nu


Detta gör vi!

Tillverkning av konditori- & bageriprodukter, med naturliga råvaror, gediget hantverkskunnande och hög service!